Hizmetlerimiz

Dış Çekim

Düğün fotoğraflarımızda duygu, sevgi ve aşk var.

Stüdyo Müjde Düğünlerinizde Dış Çekim Hizmeti vermektedir. İstanbul’un Tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.  İster kendi mekanlarınız isterseniz de tarafımızdan size önerilen mekanlarda siz değerli müşterilerimizin düğün çekimlerini gerçekleştirmekteyiz.

Devamını Oku

Stüdyo Çekimleri

Konforlu bir atmosferde Düğün ve Nişan fotoğrafı çekilmek isteyenlerin tercihine uygun olarak dizayn edilmiş olan fotoğraf stüdyolarımız da fotoğraf çekilirken, kendinizi bazen bir sarayda, bazen de sokaklarda dolaşırmışcasına özgür hissedeceksiniz. Stüdyo da düğün fotoğrafı çekilmenim keyfini yaşayın. Gözlerinizi kapatın ve düşünün. Bir fotoğraf stüdyosu ama daha önce gördüğünüz hiçbir fotoğraf stüdyosuna benzemiyor.

Devamını Oku

Doğa Çekimleri

Fotoğraf çekimleriniz yaklaştıysa seçenekleri değerlendirseniz iyi olur! İşte size birkaç öneri. Gönlünüzü bir gezdirin bakalım!

meşhur tarihi evler sokağı, turistlerin yanı sıra film ve dizi yapımcılarının da dikkatini çekiyor. Tarihi evlerin bulunduğu sokaklar, filmlere, dizi ve kliplere ev sahipliği yapıyor.

Neden sizin düğün fotoğraflarınıza da yapmasın!

Düğün fotoğraflarınız bu harika atmosferden mahrum kalmasın. Ayçiçeklerinin tadını çıkartmak için haziran sonuna kadar vaktiniz var! Acele edin!

Devamını Oku

Çocuk Çekimleri

Stüdyo Müjde; Sizlere en değerli varlıklarınızın bir ömür saklayıp hatıralarınızda kullanılmak veya Aile Albümlerinizde kullanılmak üzere 14 yaşına kadar olan çocuklarımızı da dilediğiniz konseptte fotoğraflamak ve size eşsiz albüm ve çerçevelerimizle sunmak için bekliyoruz.

Zaman hızla geçiyor değil mi? Çocuklarımız da her geçen gün büyüyor. Onlara ilerde bebeklik ve çocukluk zamanlarını daha iyi anlatmak, anıların unutulmaz olmasını sağlamak artık çok kolay. Çocuk fotoğraf çekimi ile doğum günlerinden senaryolu çekimlere kadar farklı fotoğraf çalışmaları sayesinde yaşadıklarınızı benzersiz kılacak profesyonel fotoğraf çekimi yapılmış karelere sahip oluyorsunuz.

Devamını Oku

Sünnet Çekimleri

Çekimleri tamamen doğal dekorlarımız ve arka planlarımızda müzik eşliğinde gerçekleştiriyoruz. Paket seçeneklerine göre yaklaşık 20 – 50 adet arası alternatif poz çekilir ve bu pozların arasından en çok beğendiğiniz pozları seçebilmeniz sağlanır. Özel poz istekleriniz çekim anında uygulanır. Paket albüm çalışmalarımızın içine isteğe göre ek ücret ödemeden aile pozları da dahil edilebilir. Sünnet çocuğunun çekimleri düğün gününden önce hafta arası yapılırsa hem daha rahat bir çalışma olur hem de önceden sünnet davetiyeleri tarafımızdan hazırlanmış olur.

Devamını Oku

Kuaför Hizmetleri

Stüdyo Müjde Olarak bu özel gününüz de kıyafetleriniz ve çevre düzenlemesi kadar da kuaför çekimlerinin de önemi büyüktür. Bu sebeple yapılan tüm aşamalar düğün hikayesi için tamamlayıcı unsurlardır. Düğün İstanbul dış mekan düğün fotoğraf çekimi, açık hava düğün fotoğraf çekimi, kapalı mekan düğün fotoğraf çekimi ve düğün hikayesi, fotoğraf çekimi ile size unutulmaz bir düğün fotoğraf çekimi deneyimi yaşatacak. En özel gününüzde sizinle aynı heyecanı yaşayarak en mutlu anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz

Devamını Oku

Araç Süsleme

GELİN ARABASI Önemli olan detaylardandır. GELİN ARABASI Süslemesi dilerseniz kendi seçtiğiniz bir aracın süslenmesi, dilerseniz şık başka bir aracın sizin adınıza temin edilerek süslenmesi için yine zaman harcamayacak, çiçekçi bulmaya çalışmayacaksınız.

GELİN ARABASI SÜSLEME İle ilgili Stüdyo Müjde’den sadece nasıl bir model istediğinizi belirtmek yeterli olacaktır.

Devamını Oku

Ürün & Katalog Çekimi

Günümüzde rekabetçilerinizden bir adım önde olmanın en önemli gerekçelerinden biri ürün fotoğraflarınızın kaliteli olmasından geçmektedir. Bu da ürün fotoğraf çekimi ile birlikte katalog çekimi ve mekan çekimlerinin önemini oldukça arttırdı.

Üretmiş olduğunuz yada satmak istediğiniz ürünleri, internet sayfanızda, sosyal medyada, katalog ve broşür gibi tanıtıcı reklamlarınızda kullanmış olduğunuz fotoğraflarınızın bir albenisi olmalıdır. Bunun içinse kesinlikle profesyonel bir firma ile çalışmanız önemlidir.

Devamını Oku

Kurumsal Fotoğraf Çekimi

Firma açılışı, seminer, toplantı, yemek, eğlence vb. kurumsal etkinliklerinizde fotoğraf, video kamera ve express fotoğraf baskısı hizmetlerinde profesyonel çalışma ekibimiz ile sizlere hizmet sunmak onur duyarız.

Şirketiniz çalışanlarından fotoğraf çekimi yapabilen personeliniz ile bizleri lütfen kıyaslama yapmayınız. Kurumsal Firmalar İçin Fotoğraf Çekimi özel çalışmalar ve eğitim sonucunda ortaya çıkmaktadır.

Birlikte çalışmış olduğumuz onlarca Kurumsal Firma referanslarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Devamını Oku

Tanıtım Filmi

Günümüzde vizyon sahibi firmalar için önemli bir gereksinim haline gelen kurumsal tanıtım filmi ile firmanızın genel yapısı, işleyişi, hizmet alanları ve dinamikleri hakkında iletmek istediğiniz mesajları en kolay ve etkili biçimde yansıtıp müşterilerinizin zihninde firmanızla ilgili net bir resim oluşmasını sağlayabilirsiniz.

İnsanların görsel mesajları daha kolay algılaması ve hafızada daha iyi yer etmesinden dolayı firma tanıtım filmi son dönemlerde en iyi reklam türü olmuştur.

Devamını Oku

Çiçek Hizmetleri

Farklı olduğunu düşünüyorsan gönderdiğin çiçeklerin de farklı olması gerekmez mi? Seni ve bizi farklı kılan Stüdyo Müjde sırlarını açıklıyoruz. detaylara özen ve tazelik etrafında oluşturur, en taze çiçekleri ve estetik düzenlemeleri sunabilmek için sınırlı koleksiyon anlayışıyla çalışır. Sana veya seçtiğin şanslı kişiye gönderilen çiçekler özenle hazırlanır ve fotoğraflarında gördüğün tasarım ve içeriklere sadık kalınarak oluşturulur. Son olarak da bu güzel çiçekleri ve düzenlemeleri en hızlı şekilde gönderebilmeniz için en kullanışlı arayüzü ve uygun teknolojileri kullanır. Gönderilerinizi en hızlı şekilde teslim eder.

Devamını Oku
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Instagram