Çiçek Hizmetleri

Canlı
Çiçek Hizmetleri

Farklı olduğunu düşünüyorsan gönderdiğin çiçeklerin de farklı olması gerekmez mi? Seni ve bizi farklı kılan Stüdyo Müjde sırlarını açıklıyoruz. detaylara özen ve tazelik etrafında oluşturur, en taze çiçekleri ve estetik düzenlemeleri sunabilmek için sınırlı koleksiyon anlayışıyla çalışır. Sana veya seçtiğin şanslı kişiye gönderilen çiçekler özenle hazırlanır ve fotoğraflarında gördüğün tasarım ve içeriklere sadık kalınarak oluşturulur. Son olarak da bu güzel çiçekleri ve düzenlemeleri en hızlı şekilde gönderebilmeniz için en kullanışlı arayüzü ve uygun teknolojileri kullanır. Gönderilerinizi en hızlı şekilde teslim eder.

Arajman
Çiçek Hizmetleri

Onlar doğanın en renkli ve neşeli canlıları! Dünyanın en güzel çiçeklerinin özenle bir araya geldiği, herkesin gönlünü şenlendirecek bu gösterişli aranjmanların hepsi yeni sahiplerini bekliyor!

Bir tıkla gönderebileceğiniz bu çiçek aranjmanları ile fethedemeyeceğiniz kalp yok! Hoş geldin bebek aranjmanı, beyaz seramik içerisinde beyaz gül ve lilyumlar, sepet içerisinde pembe lilyum ve kır çiçekleri ve daha fazlası Stüdyo Müjde’de!

Çelenk Hizmetleri

Çelenk siparişi vermek, duygularınızı paylaşmak istediğinizde günlük taze çiçekler ile hazırlanan çelenk modelleri, cazip çelenk fiyatları çiçek bahçesinde. Merasim, Anma ve cenazeye göndermek için hazırlanan çiçek sepetine nazaran daha ucuza mal olan çiçek bütünlüğü. Çelenkler yuvarlak halka biçiminde olup …

Özel aranjman çeşitlerimiz, sizler için aşağıda farklı dizaynlarda oluşturulmuştur. Aranjmanınız göndereceğiniz ortamın hassasiyetine göre, farklı çeşitlerimizle seçeneginize sunulmuştur. Yardım almak ve her türlü sorularınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bebek Çiçekleri

YENİ BEBEK çiçekleri  siparişleri yeni doğan çiçek çeşitleri ile doğum hediyesi hastaneye gönder mutluluklarına ortak olmak için özel modeller.

YENİ BEBEK Çiçekleri

DOĞUM Çiçekleri Sonunda beklenen an geldi, şirin misafirimizi birbirinden güzel Çiçeklerle karşılamaya ne dersiniz. Hoş Geldin BEBEK Hediyesi olarak, dünyaya gözlerini açtığı ilk gününde sizlerin gönderdiği güzel Çiçeklerle karşılayın.

YENİ DOĞAN Çiçek Siparişi

DOĞUM Çiçekleri Sonunda beklenen an geldi, şirin misafirimizi birbirinden güzel Çiçeklerle karşılamaya ne dersiniz. YENİ DOĞAN BEBEK Çiçek Siparişi Hoş Geldin BEBEK Hediyesi olarak, dünyaya gözlerini açtığı ilk gününde sizlerin gönderdiği güzel Çiçeklerle karşılayın. Hem bu güzel BEBEĞE bir Hoş geldin hem de Anneyi Tebrik etmek için Yeni BEBEK Kategorisinden beğendiğiniz Çiçekleri gönderebilirsiniz.

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Instagram