Dış Çekim

Düğün Dış Çekim

Düğün fotoğraflarımızda duygu, sevgi ve aşk var.

Stüdyo Müjde Düğünlerinizde Dış Çekim Hizmeti vermektedir. İstanbul’un Tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.  İster kendi mekanlarınız isterseniz de tarafımızdan size önerilen mekanlarda siz değerli müşterilerimizin düğün çekimlerini gerçekleştirmekteyiz.

Düğün Hikayesi olarak sizinle birlikte karalaştırdığımız şekilde senaryomuz ile İstanbul’un belirli semtlerinde kayıtlarımızla birlikte düğün fotoğrafçılığı hizmetimizi de tüm gün sizlere sunmaktayız. Bu mutlu gününüzde tam gün düğün fotoğrafçısı olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.


Mutluluğu Paylaşmak Güzeldir…

Nişan Dış Çekim

Nişan günü yani yeni evliliğe giden ilk adım bu özel gününüzü size özel fotoğraf çekimi ile güzel bir anı olarak kalmasını istemez misiniz?

Nişan Fotoğraf Çekimi , yani ömür boyu tatlı bir anı olarak kalacak olan bu nişan gününüzde dilerseniz bir deniz kenarında, dilerseniz yeşillikler içince, dilerseniz bir parkta, dilerseniz şehrin kalabalığında fotoğraflarınızı çekelim.

Nişan esnasında da dilerseniz, nişanın başlaması ile kamera kaydımız başlar ve fotoğrafçımızda ilk dansınızdan, oynarken, eğlenirken en doğal kareleri yakalamak için sizlere eşlik eder.

Nişan gününüzde sizlere de hizmet vermek dileğimizle…

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Instagram