Stüdyo Çekimleri

Stüdyo Çekimleri

Bu en mutlu gününüzde modası hiç bir zaman geçmeyen her zaman sanatsal özelliği olan stüdyo çekimleriniz profesyonel stüdyo çekimcilerimiz tarafından gerçekleştirilir. Çekimler sadece çiftlerin ve çekimcinin bulunduğu klimalı ortamda 5 ışık kaynağı , üst düzey stüdyo makineleri, aksesuarlar ve gerçek dekorlar kullanılarak müzik eşliğinde yapılır. Çekimdeki duruşlar , yönlendirmeler ve ifadeler tarafımızdan yapılır. Size yakışan pozlar çekim esnasında ortaya çıkar. Ayrıca özel poz istekleriniz de çekim anında uygulanır. Çekim sonrası fotoğrafın orjinalliğini bozacak kesme,arkaya fon yapıştırma gibi bilgisayar işlemleri uygulanmaz . Sadece doğal rötuş işlemi yapılır. Paket seçeneklerine göre yaklaşık 20-50 adet alternatif poz çekilir ve bu pozların içinden en çok beğendiğiniz pozları seçebilmeniz sağlanır. Albümünüz pozlarınızı seçtikten sonra en geç 1 hafta içinde teslim edilir.
 

Özel Stüdyo Efektleri

Konforlu bir atmosferde Düğün ve Nişan fotoğrafı çekilmek isteyenlerin tercihine uygun olarak dizayn edilmiş olan fotoğraf stüdyolarımız da fotoğraf çekilirken, kendinizi bazen bir sarayda, bazen de sokaklarda dolaşırmışcasına özgür hissedeceksiniz. Stüdyo da düğün fotoğrafı çekilmenim keyfini yaşayın. Gözlerinizi kapatın ve düşünün. Bir fotoğraf stüdyosu ama daha önce gördüğünüz hiçbir fotoğraf stüdyosuna benzemiyor.

Şehrin gürültüsü ve stresi tamamen dışarıda kalıyor, içeride büyülü bir dünya başlıyor. Sıradışı dekorasyonu sizi lüks bir otel lobisinde olduğunuzu düşündürüyor, çalışanların yüzlerindeki mutlu tebessüm sizi evinizde gibi hissettiriyor.

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Instagram